Webstránky na mieru.

Kontakty

Kontaktujte nás

Otvorené 24 / 24 – 7 / 7 ( Okrem doby keď máme zatvorené )
 
Kto sme?
Sme trojčlenný tím:
Blška Big Boss: hlavný web dizajnér, korektor, schvalovač
Skylar – The Pretty One: web dizajn, anglické texty, korekcie, copywriter
Luky – The Handsome One: woocommerce expert, SEO dráč, web dizajn, korekcie, anglické texty

+421 918 809 875

Telefón / SMS / Telegram

+421 918 809 875

Email

webko-lab@webko-lab.sk

Bankové spojenie

SK5611 0000 0000 2949 1357 95

IČO / DIČ

IČO: 550 15 115, DIČ: 1127261465

VYTVÁRAME BUDÚCNOSŤ

Namiešame vám originálnu webku

Ponúkame celý rad služieb web dizajnu. Blogy, fóra, internetové obchody, multimediálne galérie a ďalšie. Špecializujeme sa na cenovo dostupné služby tvorby webových stránok pre malé a stredné podniky.

Tvoríme v redakčnom systéme WordPress, čo pre vás znamená jednoduchú správu obsahu a vysokú flexibilitu funkčnosti. A aj ak náhodou predsa budete potrebovať pomoc, drobnú úpravu, zmenu a podobne, radi Vám pomôžeme podľa cenníka našich hodinových údržbarských služieb.

  • Ponúkame celý rad služieb web dizajnu. Blogy, fóra, internetové obchody, multimediálne galérie a ďalšie. Špecializujeme sa na cenovo dostupné služby tvorby webových stránok pre malé a stredné podniky.

    Zabezpečujeme, aby naši klienti získali dobrú návratnosť investícií za webový dizajn a internetový marketing. Navrhujeme použiteľné webové stránky a stratégie prevedením jednoduchej témy WordPress na nástroj webových stránok na generovanie potenciálnych zákazníkov, bez ohľadu na to, aký typ podnikania robíte, či chcete budovať klientelu alebo len chcete prezentovať svoje služby, náš WordPress služby webdizajnu poskytujú skvelé výsledky.

  • WordPress je jedným z najpopulárnejších CMS systémov medzi komunitou webdizajnérov & bloggerov na svete. CMS: Redakčný systém je aplikácia, ktorá umožňuje publikovať, upravovať, aktualizovať alebo mazať obsah, ako aj údržbu webovej stránky z centrálneho rozhrania. WordPress je dostupný ZADARMO, napísaný v programovacom jazyku PHP a databáze MySQL. WordPress je bezplatný CMS. Pre netechnológov je to najjednoduchší a najvýkonnejší webový CMS a nástroj na blogovanie. Každý so základnými počítačovými znalosťami môže aktualizovať a ovládať obsah webovej stránky a ďalšie mediálne súbory, ako sú obrázky, videá atď. z pohodlia vášho domova/kancelárie.

  • Vytvoríme vám eshop NA WORDPRESS alebo na slovenskom portále internetových e-shopov SHOPTET.SK.

POTREBUJETE VIAC INFORMÁCIÍ?

Získajte cenovú ponuku

Chcem bezplatnú cenovú ponuku